Участь учнів у конкурсах 2014-2015 навчальний рік

№п/п Назва конкурсу Номінація П.І. учнів Клас Результат
1. Районний конкурс фотографій Україна - єдина країна Номінація «Дива очима дітей» Номінація «Я українець» Номінація «Наші мандри» Номінація «Свята спадщина» Фісунов Назар Юрченко Назар Штурмак Анастасія Мироненко Тетяна 1 – Б 5 4 6 ІІ місце ІІ місце
2. День туризму Розпалюваня вогнища Емблема Вчерашня Анна Клунко Анна Кириченко Андрій Погиба Денис Жаборовський Яків Глущенко Олександр Богдан Антон Ярошенко Олена Герус Катерина Мороз Надія 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 ІІІ місце ІІ місце
3. Районна військово-патріотична гра «Осінній рейд» Боровик Тетяна Вороний Євген Глущенко Неля Мороз Дмитро Савченко Олександр Сапітонов Євгеній Теплюк Валентин 10 10 11 10 10 10 10 ІІ місце загальнокомандне
4. Районні змавганя з футболу (осінь) Вороний Ігор Кириченко Андрій Кунашик Юрій Косенко Владислав Жаборовський Яків Жаборовський Єдуард Покрасьон Андрій 7 8 8 8 8 6 7 Учасники Учасники Учасники Учасники Учасники Учасники Учасники
5. Конкурс малюнків «Енергозбереження» Кощенко Інна Сокол Анастасія Маняк Олександра Глоба Ігор Косенко Ірина Біленко Ірина 6 2 – Б 3 6 8 5 Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник
6. Районний літературний конкурс Україна - єдина країна Номінація проза Номінація - поезія Кулініч Тетяна(поезія) Кулінія Тетяна Мироненко Тетяна Бартош Марія Штурмак Анастасія Штурмак Олександра 7 7 6 6 4 3 І м. (5 – 8 кл.) Учасник Учасник Учасник ІІІ м. (2 – 4 кл.) ІІІ м. (2 – 4 кл.)
7. Конкурс «Повір у себе» Де купаж Живопис Живопис Васильченко Марія Васильченко Марія Шаала Аміра 8 8 4 І місце І місце Учасник
8. Обласний конкурс- виствака дитячого малюнку «Право очима дітей» «Право очима дітей» Штурмак Олександра Штурмак Анастасія Мироненко Тетяна Бригинець Ірина Устименко Вячеслав Горілий Ілля Мисник Артем Повякіль Дар’я 3 4 6 7 3 2 – Б 2 – Б 5 Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник
9. Міні-футбол серед гуртківців БРЦТ, присвячений памяті Клюйка Миколи Петровича Кириченко Андрій Бурдак Ярослав Пархоменко Юроій Пилипенко Сергій Христинченко Артем Глущенко Олександр Савченко Олександр 8 9 9 9 9 9 10 Учасники 4 місце
10. Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та молодіжної творчості "Палаюча зірка" Ансамбл «Престиж» «Гопак» «Мальви» «Чарзтон» 23 учні 2 – 8 класи, ІІ місце ІІ місце ІІІ місце
11. Районна виставка конкурс «Український сувенір» Український сувенір Родинна композиція Родинна композиція Ташина Світлана Саліонович Ірина Попович Богдан Бригинець Ірина Повякіль Дарина Терещенко Іван Штурмак Анастасія Грушовець Володимир Гайдак Денис 1 – Б 2 – А 8 7 5 7 4 1 – А 1 - А Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник ІІІ місце Учасник І місце І місце
12. Новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція» «Новорічна композиція» Стилізована ялинка Штурмак Євген Самойленко Олесь Мироненко Ірина Щур Анастасія Штурмак Олександра Повякіль Дарина Бригинець Ірина 1 –Б 2 –А 2 –Б 3 3 5 7 Учасник ІІ місце Учасник ІІ місце ІІІ місце Учасник ІІІ місце
13. Всеукраїнський конкурс учнівської та студенської молоді «Обєднайтесь, же брати мої!» Образотворче мистецтво Декоратисно-прикладне Декоративно-прикладне Література Васильченко Марія Біленко Анна Біленко Ірина Москаленко Діана Школа Антон Єлінецька Лада 8 5 5 5 2 – Б 9 Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник ІІІ місце
14. Всеукраїнський інтернативний конкурс знавчців англійської мови «Грінвич» 2 – 11 класи 10 учасників 2 – відмінні 8 - учасники Сертифікати учасників
15. Всеукраїнський конкурс «Кенгуру» для учнів 2 – 6 класів 2 – 6 класи 6 учасників Сертифікати учасників
16. Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Колосок - 2014» осінній 70 учасників 1 – 7 класи
Золотий Срібний Учасник
23 42 20
17. Районні змагання з тенісу Теніс Рептух Євген Руденко Даша Погиба Денис Вороний Ігор Богдан Антон 11 11 8 7 9 Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник
18. Районний конкурс плакатів «Безпека руху – це життя» Конкурс плакатів Ткаченко Олександра Біленко Ірина Біленко Анна Юрась Володимир 8 5 5 6 ІІ місце Учасник Учасник Учасник
19. Районний етап обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін» Конкурс патріотичної пісні Мироненко Ірина Мироненко Тетяна Кощенко Інна Яковлева Ліза Єлінецька Лада 2-Б 6 6 9 9 Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник
20. Районний огляд-конкурс, присвячений 200-їй річниці від дня народження Т.Г. Шевченка «Перо натхнення» Конкурс читців творів Т.Г. Шевченка Івашко Тетяна Клунко анна Кириченко Андрій 7 8 8 Учасник Учасник Учасник
21. Районні змагання із стрільби серед учнів Броварського району «Влучний стрілець», присвячені пам’яті нашого земляка, багаторазового чемпіона світу зі стрільби Віталія Романенка «Влучний стрілець - 2015» Гадомська Олена Єлінецька Лада Глущенко Сергій Вороний Євген Лагутін Ігор Черних Олександр Сухина Олександр 10 9 11 10 11 9 9 І місце ІІІ місце 5 загальнокомандне місце
22. Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2015» «Кенгуру – 2015» 25 учасників 2 – 7класи
Відмінний Добрий Учасник
23. Районні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях «Пішохідний туризм» Кириченко Андрій Жаборовський Яків Вчерашня Таня Косенко Марина 8 8 8 8 5 загальнокомандне місце
24. Фестивааль «Пасхальна радість» С. Зазим’я «Пасхальна радість» Мороз Катерина Дзюбій Юлія 4 6 Учасник Учасник
25. Конкурс екскурсоводів шкільних музеїв «Кращий екскурсовод року» «Кращий екскурсовод року» Новохацька Людмила 8 ІІІ місце
26. Акція «Ми памятаємо» Памятники с. Літки Новохацька Людмила 8 Учасник
27. Районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Шляхами подвигу і слави» «Шляхами подвигу і слави» Новохоцька Людмила 8 Учасник
28. Районні військово-спортивні змагання «Ігри патріотів» «Ігри патріотів» Перетягування линви Штовхання гирі Розбирання та збирання автомата АК -74 Рептух Євген Глущенко Сергій Савченко Олександр Савченко Віктор Кириченко Андрій Берещук Роман Кунашик Юрій Руденко Дарія Руденко Дарія 11 11 10 11 8 10 8 11 ІІІ місце загальнокомандне І місце ІІІ місце ІІ місце
29. Обласний конкурс хореографічних колективів ім. П.Вірського "Конкурс хореографічних колективів" Ансамбл «Престиж» ІІІ місце

Вітаємо призерів районного конкурсу творів "Україна - єдина країна"

Кулініч Тетяна , учениця 7 класу, І місце серед учнів 5 - 8 класів, номінація "Поезія"

Моя Україна – єдина

Моя Україна – ліси і поля,

Озера і гори з морями,

Вся наша прекрасна священна земля

Навіки залишиться з нами.

Хоч зараз у нас не найкращі часи

І ворог уже наступає,

Та вірю, що ворогу відсіч даси,

Народ наш усе подолає!

І будуть єдиними Львів і Донбас,

І Крим наш повернеться скоро,

Бо борються наші солдати за нас

Щоб мир був і щастя навколо.

Штурмак Анастасія, учениця 4 класу, ІІІ місце серед учнів 2-4 класів, номінація "Поезія"

Моя Україна

Дозріла в долині червона калина.

Радо заспівала у саду пташина.

Це моя країна процвіла як калина!

Україно моя! Україно моя !

Солдати воюють вперто за тебе.

Щоб ти піднялася для всіх українців!

Штурмак Олександра, учениця 3 класу, ІІІ місце серед учнів 2 - 4 класів, номінація "Поезія"

Україна – єдина країна

Україна – єдина країна!

Україна – це щастя і мир на землі.

Україна – квітуча країна!

Україна – це луки і зелені сади.

Україна – вільна країна!

Хай так буде завжди!

Кiлькiсть переглядiв: 205

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.