Розклад роботи гуртківна 2019-2020 навчальний рік
Графік роботи шкільних та позашкільних гуртківи
Затверджено: Директор школи Г.В.Самойленко-Граждан
№ п/п | Назва гуртка | Час роботи (день/години) | Керівник гуртка |
Ш к і л ь н і | | | |
1 | «Столяр» | Понеділок14.00-17.00 | Ільченко П.П. |
2 | «Юні дослідники і краєзнавці» | П’ятниця 15.00-16.00 | Сацьків Я.Ф. |
3 | «Влучний стрілець» | Понеділок 15.00–18.00 | Мотишен В.А. |
4 | «Військовий патріот» | Вівторок 15.00-18.00 | Мотишен В.А. |
5 | «Захист вітчизни» | Середа 15.00-18.00 | Мотишен В.А. |
6 | «Юні квітникарі» | Середа 14.20-15.20 | Юрченко І.О. |
7 | «Юні квітникарі» | П’ятниця 14.00-15.00 | Кабан С.М. |
8 | «Звукорежесура» | Середа 15.00-16.00 | Бобошко О.К. |
9 | Бібліотечний «Книга твій друг» | Четвер 15.00-16.00 | Герус М.М. |
10 | «Вокальний» | П’ятниця 15.10-16.10 | Денисенко О.В. |
Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді | | | |
11 | «Шахи» | Середа 13.00-15.00, 15.00-17.00; П’ятниця 15.00-17.00 | Авраменко В.І. |
12 | «Дитячий фітнес» | Понеділок 15.00-17.00; Середа І гр. 13.30-14.30 ІІ гр. 16.00-17.00 П’ятниця 15.00-16.00 | Герус М.М. |
13 | «Патріот» | Четвер, п’ятниця 16.00-18.00 | Костенко М.П. |
14 | «Юний мандрівник» | Понеділок, середа 15.30-17.30 | Карпенко А.В. |
15 | «Футбол» | Вівторок, четвер 16.00-18.00 | Білановський І.Г. |
16 | «Юні дослідники і краєзнавці» | Вівторок-четвер 14.10-17.10 | Сацьків Я.Ф. |
| | | |
Броварський Районний центр дитячої та юнацької творчості центр | | |
18 | «Художня вишивка» | Понеділок І гр. 14.00-16.00 ІІ гр. 16.00-18.00 Четвер І гр. 13.10-15.10 ІІ гр. 15.10-17.10 | Бондар Т.М. |
19 | «М’яка іграшка» | Понеділок, середа, п’ятниця 14.00-16.00 | Козловська К.В. |
20 | «Хореографічний» | Вівторок, четвер І гр. 14.00-16.00 ІІ гр.16.00-18.00 Субота І гр. 10.00-12.00 ІІ гр. 16.00-18.00 | Німчин С.М. |
21 | «Апсайклінг» | Понеділок, середа 15.00-18.00 | Слободенюк Т.В. |
22 | «Умілі ручки» | Вівторок, четвер 13.00-17.00 | Плахова З.М. |
№ п/п | Назва гуртка | Керівник гуртка | Час роботи гуртка (день/години) |
1 | Звукозапис та аренжування | Бобошко О.К. | Середа 15.00 - 16.00 |
2 | Вокальний спів | Денисенко О.В. | Середа 15.00 -16.00 |
3 | Військовий патріот | Мотишен В.А. | Вівторок 15.00 – 18.00 |
4 | Влучний стрілецьМотишен В.А. | | Понеділок 15.00 – 18.00 |
5 | Захист вітчизни | Мотишен В.А. | Середа 15.00 – 18.00 |
6 | Європейський клуб | Кулініч О.В. | Вівторок 14.00 - 16.00 |
7 | Юні музеєзнавці | Сацьків Я.Ф. | Четвер 14.00 – 15.00 |
8 | Книга твій друг | Герус М.М. | Середа 14.00 – 15.00 |
9 | Юні квітникарі | Юрченко І.О. | П’ятниця 14.00 – 15.00 |
10 | Магія бісеру | Кузнецова О.В. | Четвер 14.00 – 17.00 П’ятниця 15.00 – 18.00 |
11 | Художня вишивка | Бондар Т.М. | Понеділок І гр. 13.00 - 15.00 ІІ гр.15.00 -17.00 П’ятниця І гр. 14.00 – 16.00 ІІ гр.16.00 -18.00 |
12 | Юний мандрівник | Карпенко А.В. | Понеділок; Четвер 15.30 – 17.30 |
13 | Юний патріот | Костенко М.П. | Четвер; П’ятниця 15.00 – 18.00 |
14 | Юні музеєзнавці та екскурсоводи | Сацьків Я.Ф. | Понеділок; Середа 15.00 – 17.00 |
15 | Спортивний | Білановський І.В. | Вівторок; Четвер 16.00 – 17.00 |
Кiлькiсть переглядiв: 1823
Коментарi