Розклад роботи гуртківна 2017-2018 навчальний рік

Графік роботи шкільних та позашкільних гуртківи

Затверджено: Директор школи Г.В.Самойленко-Граждан

№ п/п Назва гуртка Час роботи (день/години) Керівник гуртка
Ш к і л ь н і
1 «Столяр» Понеділок14.00-17.00 Ільченко П.П.
2 «Юні дослідники і краєзнавці» П’ятниця 15.00-16.00 Сацьків Я.Ф.
3 «Влучний стрілець» Понеділок 15.00–18.00 Мотишен В.А.
4 «Військовий патріот» Вівторок 15.00-18.00 Мотишен В.А.
5 «Захист вітчизни» Середа 15.00-18.00Мотишен В.А.
6 «Юні квітникарі» Середа 14.20-15.20 Юрченко І.О.
7 «Юні квітникарі» П’ятниця 14.00-15.00 Кабан С.М.
8 «Звукорежесура» Середа 15.00-16.00 Бобошко О.К.
9 Бібліотечний «Книга твій друг» Четвер 15.00-16.00 Герус М.М.
10 «Вокальний» П’ятниця 15.10-16.10 Денисенко О.В.
Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді
11 «Шахи» Середа 13.00-15.00, 15.00-17.00; П’ятниця 15.00-17.00 Авраменко В.І.
12 «Дитячий фітнес» Понеділок 15.00-17.00; Середа І гр. 13.30-14.30 ІІ гр. 16.00-17.00 П’ятниця 15.00-16.00 Герус М.М.
13 «Патріот» Четвер, п’ятниця 16.00-18.00 Костенко М.П.
14 «Юний мандрівник» Понеділок, середа 15.30-17.30 Карпенко А.В.
15 «Футбол» Вівторок, четвер 16.00-18.00 Білановський І.Г.
16 «Юні дослідники і краєзнавці» Вівторок-четвер 14.10-17.10 Сацьків Я.Ф.
Броварський Районний центр дитячої та юнацької творчості центр
18 «Художня вишивка» Понеділок І гр. 14.00-16.00 ІІ гр. 16.00-18.00 Четвер І гр. 13.10-15.10 ІІ гр. 15.10-17.10 Бондар Т.М.
19 «М’яка іграшка» Понеділок, середа, п’ятниця 14.00-16.00 Козловська К.В.
20 «Хореографічний» Вівторок, четвер І гр. 14.00-16.00 ІІ гр.16.00-18.00 Субота І гр. 10.00-12.00 ІІ гр. 16.00-18.00 Німчин С.М.
21 «Апсайклінг» Понеділок, середа 15.00-18.00 Слободенюк Т.В.
22 «Умілі ручки» Вівторок, четвер 13.00-17.00 Плахова З.М.
№ п/п Назва гуртка Керівник гуртка Час роботи гуртка (день/години)
1 Звукозапис та аренжування Бобошко О.К. Середа 15.00 - 16.00
2 Вокальний спів Денисенко О.В. Середа 15.00 -16.00
3 Військовий патріот Мотишен В.А. Вівторок 15.00 – 18.00
4 Влучний стрілецьМотишен В.А. Понеділок 15.00 – 18.00
5 Захист вітчизни Мотишен В.А. Середа 15.00 – 18.00
6 Європейський клуб Кулініч О.В. Вівторок 14.00 - 16.00
7 Юні музеєзнавці Сацьків Я.Ф. Четвер 14.00 – 15.00
8 Книга твій друг Герус М.М. Середа 14.00 – 15.00
9 Юні квітникарі Юрченко І.О. П’ятниця 14.00 – 15.00
10 Магія бісеру Кузнецова О.В. Четвер 14.00 – 17.00 П’ятниця 15.00 – 18.00
11 Художня вишивка Бондар Т.М. Понеділок І гр. 13.00 - 15.00 ІІ гр.15.00 -17.00 П’ятниця І гр. 14.00 – 16.00 ІІ гр.16.00 -18.00
12 Юний мандрівник Карпенко А.В. Понеділок; Четвер 15.30 – 17.30
13 Юний патріот Костенко М.П. Четвер; П’ятниця 15.00 – 18.00
14 Юні музеєзнавці та екскурсоводи Сацьків Я.Ф. Понеділок; Середа 15.00 – 17.00
15 Спортивний Білановський І.В. Вівторок; Четвер 16.00 – 17.00

Програмне забезпечення роботи гуртків 2017-2018 н.р.

Рівень (початко-вий, основний, вищий) Напрям (науково-технічний, еколого-натуралістичний, туристко-краєзнавчий, фізкультурно-спортивний, військово-патріотичний, художньо-естетичний тощо) Керівник (П.І.П.) Інформація про програму гуртка (Назва, схвалення МОН/ ІІТЗО: рік, № листа) Кількість годин за програмою Фактична кількість годин Інформація про погодження адаптованої чи схвалення авторської програми Кількість учнів у гуртку
початковий науково-технічний напрям Бобошко Олег Костянтинович Навчальна програма з позашкільної освіти науково – технічного напряму «Звукозапис та аранжування»,автор Шпіньов В. А. «Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України» (протокол № 3 від 18.12.2013, лист ІІТЗО від 29.01.2014 № 14.1/12-Г-74) По 144 год. (2 роки навчання) По 35 год. (2 роки навчання) 1 год/тиж. 15
основний військово-патріотичний напрям Костенко Микола Павлович Програма гуртка військово-патріотичного напряму гурток „Юний миротворець” Барановський В. І.«Схвалено Комісією із захисту Вітчизни Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України» (лист ІІТЗО від 14.06.2012 № 14.1/12-Г-116).Автор Олег Приходько По 216 год. (2 роки навчання) По 108 год. (2 роки навчання) 3 год./тиж. 15
основний військово-патріотичний напрям Мотишен В.А. Програма гурткової роботи з допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання та рятувальної справи «Юний рятувальник-захисник» «Схвалено Комісією із захисту Вітчизни Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України» (лист ІІТЗО від 06.03.2012 № 14.1/12-Г-70) По 216 год. (2 роки навчання) По 108 год. (2 роки навчання) 3 год./тиж. 15
основний військово-патріотичного напрям Мотишен В.А. Програма гуртка військово-патріотичного напряму «Школа безпеки» Автори Олексик В. Л. Горчинська Л. В.( Схвалено Комісією із захисту Вітчизни Науково-методичної Ради з питань освіти МОН України (протокол № 1 від 23.03..2011 р, лист ІІТЗО від 11.04.2011 № 1.4/18-Г-219) .) По 216 год. (2 роки навчання) По 108 год. ((2 роки навчання) 3 год./тиж. 15
початковий природничо-біологічного напрям Кабан Світлана Миколаївна
Юрченко І.О.
Програми для творчих об’єднань позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Автор Матієнко Л.О.«Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 04.07.2013 №1/11-10901) По 216 год. (2 роки навчання) . По 35 год. (2 роки навчання) 1 год/тиж. 15
основний Науково-технічний напрям Ільченко Петро Пилипович Програми з позашкільної освіти: Науково-технічний напрям Група авторів: Биковська О.В., Вихренко Т.О., Сліпкань С.В., Ткачук І.О., Ткачук В.В. «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 11.11.2014 № 1/11-17866) По 216 год. (2 роки навчання) По 105 на рік, 1 год на тиждень год. (2 роки навчання) 3 год/тиж. 15
початковий художньо-естетичний напрям Денисенко Олена Василівна Навчальна програма з позашкільної освіти Програма гуртка художньо-естетичного напряму. Автор: Іова В.Ю.«Схвалено Комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти та науки України» (протокол № 3 від 01.07.2011) По 216 год. (3 роки навчання) По 35 год. (3 роки навчання) 1 год/тиж. 15
основний Туристсько-краєзнавчий напрям Сацьків Ярослав Франкович Програми з позашкільної освіти Туристсько-краєзнавчий напрям Авитор Глей В.І. «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 04.07.2013 № 1/11-10903) По 144 год. (3 роки навчання) По 35 год. (3 роки навчання) 1 год/тиж 15
початковий Герус Марія Миколаївна Програми з позашкільної освіти бібліотечний напрям Автор Пустова Т.Є. (Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (протокол № 1 від 02.04..2012) ІІТЗО від 02.04..2012 № 1/11-4293) По 144 год. (3 роки навчання) По 35 год. (3 роки навчання) 1 год/тиж 15
Назва гуртка Рівень (початко-вий, основний, вищий) Напрям (науково-технічний, еколого-натуралістичний, туристко-краєзнавчий, фізкультурно-спортивний, військово-патріотичний, художньо-естетичний тощо) Керівник (П.І.П.) Інформація про програму гуртка (Назва, схвалення МОН/ ІІТЗО: рік, № листа) Кількість годин за програмою Фактична кількість годин Інформація про погодження адаптованої чи схвалення авторської програми
1. «Звукозапис та аранжування» початковий науково-технічний напрям Бобошко Олег Костянтинович Навчальна програма з позашкільної освіти науково – технічного напряму «Звукозапис та аранжування», автор Шпіньов В. А. «Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України» (протокол № 3 від 18.12.2013, лист ІІТЗО від 29.01.2014 № 14.1/12-Г-74) По 144 год. (2 роки навчання) По 35 год. (2 роки навчання) 1 год/тиж.
2. «Юний миротворець» основний військово-патріотичний напрям Костенко Микола Павлович Програма гуртка військово-патріотичного напряму гурток „Юний миротворець” Барановський В. І.«Схвалено Комісією із захисту Вітчизни Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України» (лист ІІТЗО від 14.06.2012 № 14.1/12-Г-116).Автор Олег Приходько По 216 год. (2 роки навчання) По 108 год. (2 роки навчання) 3 год./тиж.
3. „Юний рятувальник - захисник” основний військово-патріотичний напрям Костенко Микола Павлович Програма гурткової роботи з допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання та рятувальної справи «Юний рятувальник-захисник» «Схвалено Комісією із захисту Вітчизни Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України» (лист ІІТЗО від 06.03.2012 № 14.1/12-Г-70) По 216 год. (2 роки навчання) По 108 год. (2 роки навчання) 3 год./тиж.
4. «Школа безпеки» основний військово-патріотичного напрям Костенко Микола Павлович Програма гуртка військово-патріотичного напряму «Школа безпеки» Автори Олексик В. Л. Горчинська Л. В.( Схвалено Комісією із захисту Вітчизни Науково-методичної Ради з питань освіти МОН України (протокол № 1 від 23.03..2011 р, лист ІІТЗО від 11.04.2011 № 1.4/18-Г-219) .) По 216 год. (2 роки навчання) По 108 год. ((2 роки навчання) 3 год./тиж.
5. «Юні квітникарі" початковий природничо-біологічного напрям Юрченко Інна Олександрівна Програми для творчих об’єднань позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Автор Матієнко Л.О.«Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 04.07.2013 №1/11-10901) По 216 год. (2 роки навчання) . По 35 год. (2 роки навчання) 1 год/тиж.
6. «Столяр» основний Науково-технічний напрям Ільченко Петро Пилипович Програми з позашкільної освіти: Науково-технічний напрям Група авторів: Биковська О.В., Вихренко Т.О., Сліпкань С.В., Ткачук І.О., Ткачук В.В. «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 11.11.2014 № 1/11-17866) По 216 год. (2 роки навчання) По 70 год. (2 роки навчання) 3 год/тиж.
7. «Вокальний спів» початковий художньо-естетичний напрям Денисенко Олена Василівна Навчальна програма з позашкільної освіти Програма гуртка художньо-естетичного напряму. Автор: Іова В.Ю. «Схвалено Комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти та науки України» (протокол № 3 від 01.07.2010) По 216 год. (3 роки навчання) По 35 год. (3 роки навчання) 1 год/тиж.
8. «Юні музеєзнавці» основний Туристсько-краєзнавчий напрям Сацьків Ярослав Франкович Програми з позашкільної освіти Туристсько-краєзнавчий напрям Авитор Глей В.І. «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 04.07.2013 № 1/11-10903) По 144 год. (3 роки навчання) По 35 год. (3 роки навчання) 1 год/тиж
9. "Юні книголюби" початковий Герус Марія Миколаївна Програми з позашкільної освіти бібліотечний напрям Автор Пустова Т.Є. (Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (протокол № 1 від 02.04..2012) ІІТЗО від 02.04..2012 № 1/11-4293) По 144 год. (3 роки навчання) По 35 год. (3 роки навчання) 1 год/тиж
10. «Європейський клуб» початковий Гуманітарний напрям Кулініч Ольга Володимирівна Програми з позашкільної освіти Гумунітарний напрям (Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (протокол № 4 від 07.11.2012 ) лист ІІТЗО від 27.11.2012 № 14.1/12-Г-361) По 144 год. (3 роки навчання) По 70год. (3 роки навчання) 1 год/тиж
Кiлькiсть переглядiв: 684

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.